Ivmo Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi

Kişisel verilerinizi paylaşmadan 1 dakika içinde hesap oluşturun. Hesabınızı onayladıktan sonra aylık 2 milyon TL’ye kadar limitlerinizi arttırabilirsiniz ve ayrıca 7/24 para gönderebilirsiniz, tüm bunları aylık 1250 TL’ye kadar. Ayrıca oyun ödemelerinizi yapabilir ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Kurumsal Kart Başvurusu

Geleneksel finansal araçları, yenilikçi ürünler ve fikirler ile bir araya getirerek, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılarına spesifik çözümler üreten bir kurumuz.
Ödeme Kabulü
• İVMO cüzdan kullanıcılarından QR kod ile fiziksel mağaza ve dükkanlarınızda ödeme kabul edebilirsiniz.
• İVMO ödeme kabul API’sini entegre ederek, online platformlarınızda İVMO cüzdan kullanıcılarından ödeme kabul edebilirsiniz.
Settlement (Ödeme Dağıtım) Servisi
• Günlük, haftalık ya da aylık olarak birçok kişiye ödeme dağıtıyorsanız bu servis tam size göre. İVMO Settlement Paneli üzerinden bir excel dosyası yükleyerek, tek bir tıklama ile 1000lerce kişiye anında para gönderebilirsiniz.
• Ya da İVMO Settlement API üzerinden kendi platformunuza entegrasyon yapabilirsiniz. Ve anlık olarak ödemelerinizi kişilerin İVMO cüzdanlarına kendi platformlarınız üzerinden oluşturulacak taleplerle anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.
• Ödemelerini İVMO cüzdanlarına alan kullanıcılar;
- Paralarını banka hesaplarına anlık olarak aktarabilirler.
Faturalarını ödeyebilirler.
Kendileri arasında 7/24 para transferi gerçekleştirebilirler.
Anlaşmalı 100’lerce markanın fiziksel ve online mağazalarında indirimli ve para iadeli alışverişlerini yapabilirler.