Ivmo Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi

1 dakika içerisindekişisel verilerini paylaşmadan hesap oluştur. Aylık 1250 TL’ye kadar 7/24 para gönder, oyun ödemelerini yap, faturalarını öde…

Hakkımızda

Geleneksel finansal araçları, yenilikçi ürünler ve fikirler ile bir araya getirerek, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılarına spesifik çözümler üreten bir kurumuz.
ivmo’nun kurucu ekibi içerisindeki liderlerimiz; finansal teknolojiler ve e-ticaret alanlarında bir çok bilninen gerişimin de kuruculuğunu ya da kurucu ortaklığını üstlenmişlerdir. 2022 Haziran ayından itibaren de ivmo’nun temellerini attılar.
ivmo olarak genç ve dinamik ekibimiz ile siz bireysel ve kurumsal kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerjimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyor ve yeni ürünlerimizi hızla hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Kurucularımız

Gökhan Haznedaroğlu
2011 yılında dijital sektörde iş hayatına başladı. İlk olarak WebMoney Türkiye’nin kurucularından biri olarak ülke müdürlüğünü üstlendi. Ardından Papara’nın kurucu ortakları arasında yer alarak proje fikrinin oluşması ve hayata geçirilmesi zamanlarında etkin rol aldı. Son olarak ise Türkiye’nin ilk ödeme ağ geçidi olan Teqpay’in kurucusu pozisyonunda gördüğümüz Haznedaroğlu, ivmo’nun da kurucularından biri olarak yönetim kadrosunda yer almaktadır.

Baran Usanmaz
Baran Usanmaz 1985 yılında, İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatında F.M.V. Ayazağa Işık Lisesi’nden sonra, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yüksek öğrenimini tamamlamıştır. 2011 yılından itibaren şirketler, uluslararası ticaret, vergi, fikri mülkiyet ve gümrük mevzuatı alanlarında global teknoloji markaları, fabrikalar ile ihracat şirketlerinin hukuki danışmanlık, avukatlık işlemleri ve bağımsız yönetim kurulu üyeliklerini yürütmektedir. Tahkim yargılamasında da yetkili olmakla birlikte, yabancı ülkelerde danışmanlık adına çeşitli yatırımları bulunmaktadır. ivmo’nun kurucularından biri olarak yönetim kadrosunda yer almaktadır.

Ziya Kızıltan
Ziya Kızıltan 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik bölümünde eğitim aldı ve daha sonra İşletme fakültesinden mezun oldu. 2010-2013 yıllarında uluslararası müşteri sadakat programları üzerine çalıştı. 2013-2016 yılları arasında incir.com’da Kurucu Ortak ve Pazarlama Müdürlüğü yaptı. 2016-2019 yılları arasında Hepsiburada.com’da Satış Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı. 2017 yılından beri ETİD Genel Koordinatörü, 2021 yılından bu yana TeqPay Yönetici Ortağı ve 2020 yılından bu yana da Oniki kurucu ortağı ve CEO’su olarak çalışmalarını sürdürmektedir.